پارتیشن اداری /پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری کاربردهای مختلفی دارند که از جمله اصلی ترین کاربردهای آن جداسازی بخش ها از یکدیگر می باشد. در تعریف اصولی می توان گفت که پارتیشن اداری دیواری موقتی بوده که فضایی از یک بخش را با بخش های دیگر جدا می کند. با استفاده از این محصول می توان با هزینه ای کم علاوه بر تقسیم قسمت های اداری از یکدیگر، باعث زیبایی دکوراسیون اداری خود شوید. این پارتیشن اداری در انواع مختلفی وجود دارد که می توان آن را تا سقف و یا در ارتفاعی مشخص استفاده نمود و جابجایی این پارتیشن اداری راحت بوده و در صورتی که نیاز نداشته باشید می توانید به راحتی آن را جابجا نمایید.
پارتیشن اداری
جالب است که بدانید پارتیشن اداری علاوه بر جداسازی بخش ها و زیبایی، عایق خوبی در برابر صوت و حرارت می باشند و می توان از این محصول برای صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین برقراری سکوت و آرامش در محیط های اداری استفاده نمایید. همچنین با توجه به این که پارتیشن اداری قابل حمل هستند، در صورتی که محیط اداری شما کوچک است می توانید از این پارتیشن اداری برای اتاق های جلسات استفاده کنید.
پارتیشن دارای طرح ها و رنگ های مختلفی هستند که می توانید با توجه به دکوراسیون اداری طرح و رنگی مناسب را انتخاب نمایید تا باعث شکیل شدن محیط کاری شما شوند. این پارتیشن ها در انواع مختلف و متریال های گوناگون موجود بوده و ابعاد آن با توجه به نیاز مشتری تولید می شود.پارتیشن اداری
پارتیشن اداری در مقایسه با کاربردهایی که در یک مجموعه دارد، هزینه مناسبی داشته و امروزه در اکثر محیط های اداری شیک و مدرن از این پارتیشن ها برای زیبایی و تفکیک واحدها از یکدیگر استفاده می کنند. این پارتیشن اداری نصبی راحت داشته و با توجه به جنس و کیفیتی که دارند، می توانند تا سال ها برای شما ماندگاری داشته باشند.
پارتیشن اداری از متریال های خاصی ساخته شده اند که از جمله مهم ترین مواد به کار رفته در ساخت این محصول می توان به شیشه، ام دی اف، چوب، پی وی سی، آلومینیوم و … اشاره کرد.
با توجه به ویژگی های عنوان شده در بالا، پارتیشن های اداری تاثیر زیادی بر روی راندمان کاری و جذب مشتری نیز می گذارد و از این رو امروزه این محصول کاربرد زیادی در محیط های اداری دارد و خریداران زیادی را در بازار به خود جذب کرده است.
پارتیشن اداری /پارتیشن شیشه ای

پارتیشن اداری چیست؟/ پارتیشن اداری

پارتیشن اداری چیست؟

در شرکت ها و ادارات امروزی برای افزایش کارایی و راندمان کارمندان از پارتیشن اداری به شکل های مختلف استفاده می شود. پارتیشن اداری شیشه ای و ام دی اف از جمله مهم ترین و زیبا ترین پارتیشن اداری محسوب می شود که افراد می توانند بنا بر سلیقه ی شخصی و بودجه یکی از بهترین انواع آن را انتخاب کنند.
پارتیشن اداری در واقع به معنای مجزا کردن و و جداسازی می باشد که به هدف منظم کردن محیط اداره به کار می رود. هدف برخی از ادارات فقط جداسازی کارمندان و کارکنان می باشد، این ادارات می توانند از پارتیشن های اداری با ارتفاع کوتاه و یا تک جداره استفاده کنند. پارتیشن اداری را می توان به راحتی در هر فضایی استفاده کرد تا کارایی افزایش یابد.
پارتیشن اداری /پارتیشن شیشه ای

پارتیشن اداری اجرا شده توسط شرکت پرچین (عکس ها معتلق به شرکت پرچین می باشد هیچ گونه عکس کپی در سایت نداریم)

پارتیشن شیشه ای/پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن اداری شیشه ای از دیوارهای لوکس و مدرن بوده که امروزه استفاده از این پارتیشن ها تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی محیط دارد. این نوع پارتیشن اداری بسیار خاص و منحصر به فرد بوده و فضا را روشن تر می کند.
پارتیشن های شیشه ای از متریال های گوناگونی ساخته شده اند که از جمله اصلی ترین و پرکاربردترین آن ها شیشه های سکوریت می باشد. این پارتیشن ها در انواع مختلفی موجود است.

انواع پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس

پارتیشن های شیشه ای فریم لس فاقد فریم بوده و به صورت یکدست فضای شما را می پوشاند. پارتیشن های فریم لس در مقایسه با فریم دار قیمت مناسب تری داشته و از زیبایی خاصی برخوردار است. این نوع پارتیشن ها خود ایستا بوده و نصبی آسان و راحتی دارد و فاقد هر گونه لغزشی می باشد. همچنین این پارتیشن ها انعطاف پذیری بالایی داشته ومی توان آن را در انواع مکان ها پیاده سازی کرد. پارتیشن های شیشه ای فریم لس از شیشه های سکوریت نشکن بوده و به همین دلیل مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربه دارد.

 پارتیشن اداری /پارتیشن شیشه ای آلومینیومی

پارتیشن های شیشه ای آلومینیومی دارای فریم های آلومینیومی بوده که داخل آن با شیشه های سکوریت پر شده است. این نوع پارتیشن ها جلوه جالبی داشته و در ابعاد مختلفی می توان آن را اجرا کرد. فریم لس این پارتیشن ها را می توان به رنگ های مختلفی درآورده تا با دکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد.
هزینه پارتیشن شیشه ای
پارتیشن های شیشه ای هر کدام دارای انواع مختلفی بوده که در متراژ و ابعاد مخلتفی موجود می باشد. بنابراین قیمت پارتیشن های شیشه ای به عواملی همچون نوع پارتیشن، متراژ آن، ضخامت، متریال های به کار رفته در ساخت آن و … بستگی دارد.

مزیت های پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای نمای بسیار زیبایی داشته و باعث زیبایی و مدرن شدن محیط شما می شود.
این پارتیشن ها عایق صدا بوده و نویزها و سر و صدای محیط را کاهش می دهد.
نصب آسان و سریع از دیگر مزیت های این پارتیشن ها می باشد.
پارتیشن های شیشه ای حرارت را از خود عبور نداده و به همین دلیل باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.
این پارتیشن اداری  نور را از خود عبور داده و باعث روشن تر شدن فضا می شود.

خرید پارتیشن شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای در انواع گوناگونی وجود دارد و انتخاب نوع آن به نیاز و سلیقه مشتری بستگی دارد. بر روی پارتیشن های شیشه ای می توان سند بلاست انجام داده و لوگو و یا طرح خاصی را بر روی آن چاپ نمود. همچنین می توان از شیشه ای مات استفاده کرد تا فضای دید را محدود کند. بنابراین در هنگام خرید پارتیشن شیشه ای باید ابتدا هدف خود را از خرید مشخص کنید.

نصب پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری  شیشه ای خودایستا بوده و نصب آن بسیار آسان می باشد و نیاز به ستون نداشته و به همین دلیل انعطاف پذیری بالایی دارد و می توان از آن برای انواع مکان ها استفاده کرد.
پارتیشن اداری /پارتیشن شیشه ای

کاربردهای پارتیشن ادای/چرا پارتیشن اداری خرید کنیم / چرا پارتیشن اداری در دکوراسیون اداری استفاده کنیم

پارتیشن اداری یکی از تجهیزات اداری مدرن و لوکس برای تفکیک فضاها از یکدیگر می باشند که قابلیت های زیادی دارند. در این مقاله قصد داریم شما را با کاربردهای پارتیشن اداری آشنا کنیم.

جداسازی واحدهای اداری از یکدیگر

پارتیشن اداری به هر چیزی که باعث تفکیک و جدا شدن شود، گفته می شود. پارتیشن های اداری نیز باعث تفکیک بخش های مختلف اداری از یکدیگر می شود و هر بخش را از بخش های دیگر مستقل می کند. خصوصا در محیط های اداری که متراژ پایینی دارند، این پارتیشن اداری باعث می شود که با استفاده از هزینه ای مناسب اتاق های جداگانه ای را برای هر بخش اداری اختصاص داد.

زیباسازی محیط اداری

پارتیشن اداری علاوه بر تفکیک مکان ها از یکدیگر، باعث زیبا شدن دکوراسیون اداری نیز می شود. این پارتیشن ها در انواع طرح ها و رنگ ها موجود بوده و می توان با توجه به دکوراسیون اداره خود رنگ و طرحی مناسب را انتخاب نمایید.

عایق صوت و حرارت

پارتیشن اداری در ابعاد مختلفی موجود بوده و در صورتی که این پارتیشن اداری تا سقف امتداد پیدا کنند می توانند عایق مناسبی در برابر حرارت باشند و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شوند. همچنین این پارتیشن ها عایق خوبی در مقابل سر و صدا بوده و می تواند باعث ایجاد آرامش در محیط کاری شده که افزایش راندمان کاری را به دنبال دارد.

پنهان کردن بخشی از ساختمان با پارتیشن اداری

در صورتی که ساختمان شما ایرادی داشته باشد و یا بخشی از آن تخریب شده باشد، می توانید با استفاده از پارتیشن اداری این عیب و مشکلات را بپوشانید.

حریم خصوصی موقت

باید بدانید که اکثر پارتیشن اداری قابل حمل می باشند و به همین دلیل در صورتی که شما به صورت موقت به یک حریم خصوصی برای برپایی جلسات و این قبیل مکان ها نیاز داشتید، به راحتی و با استفاده از پارتیشن ها می توانید به صورت موقت حریمی خصوصی ایجاد نمایید.

مزیت های پارتیشن اداری

به کار بردن پارتیشن اداری، مزیت های بیشماری دارد.  به همین سبب امروزه در بیشتر ادارات و شرکت ها می توانید نمونه هایی از آن را مشاهده کنید. مهم ترین و اساسی ترین مزیت های پارتیشن اداری به صورت زیر می باشد.
با استفاده از پارتیشن اداری می توان برای هر کارمند به صورت مجزا ، یک فضای خصوصی به وجود آورد که بدون حواس پرتی و با تمرکز بیشتر وظایف خود را انجام دهد. همچنین این عمل باعث می شود که فضای اداره و شرکت به شکل زیبا تر و مدرن تری به نظر برسد.
در اداره ها به خصوص ادارات دولتی افراد زیادی در رفت و آمد هستند. این امر نا خودآگاه باعث سر و صدا می شود. به کار گرفتن پارتیشن های اداری باعث می شود که سر و صدا به قسمت های دیگر سرایت نکند و حواس بقیه کارکنان پرت نشود.
قیمت پارتیشن اداری بسیار با صرفه می باشد و لازم نیست هزینه ی هنگفتی را به آن اختصاص دهید.
پارتیشن اداری /پارتیشن شیشه ای

پارتیشن اداری اجرا شده توسط شرکت پرچین (عکس ها معتلق به شرکت پرچین می باشد هیچ گونه عکس کپی در سایت نداریم)

انواع پارتیشن اداری : 1-پارتیشن تکجداره 2-پارتیشن دوجداره

پارتیشن اداری در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد که هر کدام دارای کاربرد های خاصی هستند ولی به طور کلی پارتیشن ها را می توان به دو دسته پارتیشن های تک جداره و پارتیشن اداری دو جداره تقسیم بندی نمود.

پارتیشن اداری تکجداره

پارتیشن اداری تک جداره یکی از دسته های تفکیک فضا بر اساس دکوراسیون فضا می باشد. این پارتیشن اداری در انواع مختلف شیشه، آلومینیوم، چوب و … موجود بوده و قیمت پایین تری در مقایسه با پارتیشن های دوجداره دارند. با استفاده از این پارتیشن اداری می توان فضایی بزرگ را به بخش های کوچک تقسیم بندی کرد. پارتیشن های اداری تک جداره وسیله ای مناسب برای زیبایی دکوراسیون واحد اداری شما می باشد که می توانید با هزینه ای ارزان آن را تهیه نمایید.
پارتیشن اداری تکجداره از متریال های گوناگونی تشکیل شده که از رایج ترین آن ها شیشه و ام دی اف می باشد. با وجود این که این پارتیشن ها عایق مناسبی در برابر صورت و حرارت نیستند ولی تاثیر زیادی در زیبایی محیط اداری شما دارند. این نوع پارتشین ها را به راحتی می توان در محل های مورد نیاز نصب کرد.
همچنین پارتیشن اداری تک جداره ستون های متعددی دارند که به راحتی بر روی زمین قرار می گیرند و به صورت مستحکم ایستاده و هیچ گونه لغزندگی ای ندارند. این پارتیشن اداری در ضخامت های مختلفی وجود داشته و در صورتی که ضخامت بالا را انتخاب کنند، می توانند تا حدودی عایق صورت و حرارت باشند.

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن دوجداره از دیگر پارتیشن های اداری برای تفکیک فضا می باشند. این پارتیشن ها در انواع مختلفی موجود بوده و در اندازه های مختلف می توان آن را نصب نمود. این پارتیشن های زیبایی بی نظیری داشته و طرفداران زیادی را در بین طراحان دکوراسیون دارد.  این پارتیشن ها جایگزین مناسبی برای پارتیشن های تک جداره می باشند.
پارتیشن اداری دوجداره عایق صوتی بسیار خوبی بوده و به برقراری آرامش در محیط اداری شما کمک می کند. از این پارتیشن اداری در محیط های اداری خصوصا محیط هایی که تردد زیاد است برای کاهش سر و صدا استفاده می شود که باعث افزایش بازدهی کاری شده و تمرکز کارکنان را افزایش می دهد و از این طریق خطاهای کاری را کاهش می دهد.
پارتیشن اداری دوجداره برخلاف پارتیشن های تک جداره فاقد ستون می باشد ولی به راحتی و محکم بر روی زمین قرار می گیرد و مقاومت بالایی نیز دارند. همچنین این پارتیشن ها درون خود سوراخ هایی دارند که با استفاده از آن ها می توان سیم کشی های برق، تلفن، مودم و … را از آن ها عبور داد که این خصوصیت باعث مرتب شدن محیط های اداری می شود.
پارتیشن اداری دوجداره عایقی در برابر حرارت بوده و به مصرف انرژی کمک می کند. در صورتی که این پارتیشن ها تا سقف امتداد پیدا کند از هدر رفت انرژی جلوگیری کرده و محیطی با آرامش و راحت را خواهید داشت.
پارتیشن اداری دوجداره در مقایسه با پارتیشن های تکجداره قیمت بیشتری داشته ولی در مقابل کارآیی بیشتری نیز دارد. این پارتیشن ها طرفداران زیادی در بین طراحان و کارفرمایان دارد. پارتیشن های دوجداره در انواه متریال های گوناگون مانند پارتیشن اداری دوجداره آلومینیومی، ام دی اف، شیشه، آکوستیک،‌ مدولار و … موجود است.
پارتیشن دوجداره زیبایی های بسیار خاص و منحصر به فردی داشته و از این رو باعث جلب نظر مشتری شده و تاثیر زیادی بر روی کارایی و افزایش مشتری دارد. این پارتیشن اداری نصبی آسان و راحت داشته و فضای کمی را اشغال می کند.
پارتیشن اداری /پارتیشن شیشه ای

پارتیشن اداری اجرا شده توسط شرکت پرچین (عکس ها معتلق به شرکت پرچین می باشد هیچ گونه عکس کپی در سایت نداریم)

انواع پارتیشن اداری از نظر جنس :پارتیشن MDF/پارتیشن شیشه و MDF/پارتیشن ام دی اف با پروفیل آلومینیومی/پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی

پارتیشن های اداری از نظر جنس و کیفیت به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند که هر کدام دارای ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود هستند. از جمله مهم ترین و رایج ترین پارتیشن های اداری به شرح زیر می باشد:

پارتیشن MDF

پارتیشن ام دی اف همان گونه که از نام آن مشخص است دارای قاب MDF می باشد. این نوع پارتیشن ارزان ترین نوع پارتیشن بوده و از فرآورده های چوبی محسوب می شود. پارتیشن های اداری ام دی اف در ضخامت های گوناگون و ابعاد مختلفی می توانند تولید شوند که با توجه به نیاز مشتری تعیین می شود. این پارتیشن ها دوجداره بوده و به پایه و ستون نیازی ندارد. از داخل پارتیشن های MDF می توان سیم های کابل و یا دیگر سیم ها را عبور داد. این پارتیشن ها ماندگاری بالایی داشته و نیاز به تعمیر و نگهداری زیادی ندارد. پارتیشن های ام دی اف خودایستا بوده و به راحتی می توان آن را نصب کرد د و هیچ گونه لغزشی نخواهد داشت.
پارتیشن های اداری MDF زیبایی های خاص و منحصر به فردی داشته و می توان آن را با دکوراسیون های موجود در سالن مانند مبلمان ست نمود. ام دی اف چگالی بالایی داشته و در برابر نم و رطوبت مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. این پارتیشن ها را می توان به صورت تک جداره و دوجداره تولید کرد که نوع آن به نظر و درخواست مشتری بستگی دارد. پارتیشن های ام دی اف در انواع رنگ ها و طرح ها در بازار موجود بوده و طرفداران مخصوص به خود را دارد. همچنین انواع روکاری ها اعم از رنگ آمیزی و چوبی و غیر چوبی را می توان بر روی آن اجرا کرد.
پارتیشن شیشه و MDF
پارتیشن شیشه و ام دی اف از رایج ترین نوع پارتیشن های اداری بوده که در اکثر اداره جات این نوع پارتیشن ها را مشاهده کرده اید. این پارتیشن ها ترکیبی از شیشه و MDF می باشد یعنی به گونه ای طراحی شده اند که نیمی از آن MDF و نیمی از آن شیشه می باشند. برای ساخت این پارتیشن ها فریم آن را از ام پی اف ساخته و درون آن را با استفاده از شیشه پر می کنند. این پارتیشن ها را می توان در طرح و رنگ های مختلفی اجرا نمود. پارتیشن های اداری شیشه و ام دی اف عایق خوبی در برابر صورت و حرارت بوده و باعث جذب مشتری و افزایش راندمان کاری خواهد شد. این پارتیشن ها در دو نوع تک جداره و دوجداره در بازار موجود می باشد. می توان بر روی شیشه های این نوع پارتیشن لوگو و یا طرح خاصی را طراحی کرد تا باعث زیبایی و جذابیت بیشتر محیط اداری شود.
پارتیشن های شیشه و ام دی اف نیاز به ستون نداشته و به صورت خودایستا می توان آن را نصب نمود. شیشه های به کار رفته در این نوع پارتیشن ها از نوع سکوریت بده و به همین دلیل استقامت بالایی در برابر ضربه دارد. این پارتیشن ها جذابیت خاصی داشته و باعث افزایش زیبایی اداره شما می شود. همچنین این پارتیشن ها را می توان با دکوراسیون اداری خود ست کرده و زیبایی خاصی را به آن بخشید. پارتیشن های شیشه و MDF دوام و ماندگاری بالایی داشته و به تعمیر و نگهداری پایینی نیاز خواهد داشت. این پارتیشن ها قیمت مناسبی داشته و در ضخامت و ابعاد مختلفی می توان آن را تولید نمود. بر روی بخش شیشه ای این نوع پارتیشن ها می توان برای حفظ حریم خصوصی از پرده استفاده کرده و یا می توان از شیشه های مات استفاده نمود.

پارتیشن ام دی اف با پروفیل آلومینیومی

آلومینیوم وزن سبکی داشته و در عین حال بسیار محکم و مقاوم بوده و تحمل بالایی در برابر ضربه و رطوبت دارند. در پارتیشن های اداری ام دی اف با پروفیل آلومینیومی از آلومینیوم برای قاب این پارتیشن ها استفاده می کرده و درون آن را با استفاده از ام دی اف پر می کنند. این پارتیشن ها بسیار زیبا بوده و نمای زیبایی را به وجود می آورد. ترکیب چوب و آلومینیوم ظاهری زیبا را به اداره خود بخشیده و باعث جذابیت محیط کاری شما خواهد شد. پارتیشن های ام دی اف با پروفیل آلومینیومی انعطاف پذیری بالایی داشته و می توان آن را به هر شکل و مدلی طراحی نمود و همچنین این نوع پارتیشن ها قابلیت نصب آسان و سریعی دارند.
پارتیشن های ام دی اف با پروفیل آلومینیومی را می توان به دو نوع تک جداره و دوجداره تولید کرده و نوع دوجداره این نوع پارتیشن بندی ها عایق صدا و صورت بوده و از خروج حرارت جلوگیری کرده و از این طریق باعث کاهش مصرف انرژی می شود و همچنین باعث کاهش سر و صدا و ایجاد محیطی آرام می شود. پارتیشن های ام دی اف با پروفیل آلومینیومی از ام دی اف ۱۶ میل استفاده شده و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و ماندگاری بالایی دارد. این پارتیشن ها قیمت پایین تری داشته ولی در کمتر اداره ای این نوع پارتیشن ها به چشم می خورد.

پارتیشن اداری شیشه ای با پروفیل آلومینیومی

در پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی برای فریم بندی از آلومینیوم استفاده کرده و با استفاده از شیشه درون آن را پر می کنند. این پارتیشن ها طراحی خاص و منحصر به فردی داشته و از شیشه ی سکوریت تکجداره و یا دوجداره استفاده می کنند. شما با استفاده از هزینه ای مناسب می توانید پارتیشنی زیبا و با قابلیت بالایی داشته باشید. این نوع پارتیشن ها نور را از خود عبور داده و باعث روشنایی محیط اداری می شود. پارتیشن های اداری شیشه ای با پروفیل آلومینیومی از شیشه های مات و شفاف با توجه به درخواست کارفرما استفاده می شود و قابل ست کردن با انواع دکوراسیون ها می باشد. این پارتیشن ها عایق صوت و حرارت بوده و به همین دلیل طرفدارن زیادی در بین کارفرمایان و طراحان دکوراسیون دارد. این پارتیشن ها را به راحتی می توان نصب کرد.

 

چرا پارتیشن اداری شیشه ای با پروفیل آلومینیومی خرید کنیم

 

پارتیشن اداری شیشه ای با پروفیل آلومینیومی از بادوام ترین نوع پارتیشن ها بوده و به همین دلیل خریداران زیادی را در بازار به خود اختصاص داده است. آلومینیوم های این نوع پارتیشن اداری را می توان به هر رنگی در آورده و بر روی شیشه های آن هر طرح و یا لوگویی را چاپ نمود. در صورتی که قصد حفظ حریم خصوصی خود را دارید می توانید از شیشه های مات برای این نوع پارتیشن ها استفاده کنید. پارتیشن اداری شیشه ای با پروفیل آلومینیومی ترکیب بسیار زیبایی را تشکیل داده و زیبایی و شکیل شدن واحد اداری شما را به دنبال خواهد داشت. این نوع پارتیشن ها مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و آتش سوزی داشته و از این رو در بسیاری از محیط های کاری مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پارتیشن ها ماندگاری بالایی داشته و تا مدت ها برای شما کار می کند. پارتیشن های اداری شیشه ای با پروفیل آلومینیومی از پرکاربردترین نوع پارتیشن ها محسوب می شود و طرفداران زیادی در بازار دارد.پارتیشن اداری /پارتیشن شیشه ای

پارتیشن اداری اجرا شده توسط شرکت پرچین (عکس ها معتلق به شرکت پرچین می باشد هیچ گونه عکس کپی در سایت نداریم)

پارتیشن اداری فریم لس /پارتیشن اداری فریملس/پارتیشن فریملس

پارتیشن اداری فریملس از نوع تک جداره شیشه ای با ضخامت ۱۶ میل بوده و جنس آن از شیشه های سکوریت نشکن می باشد. بر روی این شیشه ها می توان انواع سند بلاست را انجام داد و آن را به صورت مات و براق و یا راه راه استفاده نمود. همچنین می توان بر روی این نوع پارتیشن ها لوگو و آرم شرکت خود را چاپ کرد. این پارتیشن ها فضای کمی را اشغال کرده و از آن جا که این پارتیشن ها فاقد فریم هستند، سطح دید بالایی دارند.
پارتیشن های اداری فریملس دارای قیمت های مختلفی بوده و قیمت آن به نوع ابزار و یراق به کار رفته در آن و نوع طرح سند بلاست موجود بر روی آن بستگی دارد.
پارتیشن اداری فریم لس عایق فوق العاده خوبی در برابر صوت بوده و سر و صداهای اضافی موجود در محیط را کاهش می دهد و همچنین این پارتیشن ها قابلیت بالایی در برابر حرارت داشته و مانع از هدر رفتن انرژی می شود.
علاوه بر آن پارتیشن های اداری فریم لس شیشه ای بوده و نور را به خوبی از خود عبور داده و فضا را تاریک نمی کند. این پارتیشن ها برای هر نوع دکوراسیونی مناسب بوده و می توانید با توجه به نوع دکوراسیون و فضای کاری خود طرحی مناسب را بر روی آن چاپ کنید و زیبایی محیط کاری خود را افزایش دهید.
پارتیشن های اداری فریم لس در ابعاد مختلف وجود داشته و شما می توانید با استفاده از نیاز خود ابعادی مشخص را سفارش دهید. این پارتیشن ها انعطاف بالایی داشته و می توان به راحتی آن را در انواع فضاها اجرا نمود. جنس این محصول بسیار مرغوب بوده و ماندگاری زیادی دارد. استفاده از پارتیشن های اداری فریم لس طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

پارتیشن اداری اجرا شده توسط شرکت پرچین (عکس ها معتلق به شرکت پرچین می باشد هیچ گونه عکس کپی در سایت نداریم)

قیمت پارتیشن اداری / قیمت پارتیشن تکجداره/قیمت پارتیشن دوجداره

پارتیشن اداری در انواع مختلفی موجود بوده که هر کدام با توجه به قابلیت ها و متریال های به کار رفته در آن دارای قیمت های مختلفی می باشد.
امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ در پی زیبایی و دکوراسیون های شیک و مدرن هستند و برای ایجاد فضایی ایده آل از انواع پارتیشن اداری استفاده می کنند. این پارتیشن اداری با توجه به قابلیت ها و تاثیری که بر روی دکوراسیون و زیبایی محیط کاری دارند، دارای قیمتی مناسب و مقرون به صرفه می باشند. قیمت مناسب این پارتیشن اداری باعث شده که اکثر افراد برای جداسازی بخش های اداری خود از این محصول استفاده کنند و از این رو فروش زیادی در بازار دارند.
 عوامل زیادی بر روی قیمت پارتیشن اداری تاثیر می گذارد که از جمله مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشد:

نوع پارتیشن اداری

پارتیشن اداری انواع مختلفی از جمله پارتیشن های شیشه ای، پارتیشن های چوبی، پارتیشن های ام دی اف، پارتیشن اداری آلومینیومی و … می باشد. هر کدام از این پارتیشن ها قابلیت های مشخصی داشته و متریال های مختلفی در ساخت آن به کار رفته است. بنابراین یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پارتیشن اداری نوع پارتیشن می باشد.

تکجداره و دوجداره

انواع پارتیشن اداری در دو نوع تکجداره و دوجداره ساخته می شود که پارتیشن های تکجداره ساختی راحت تر داشته و متریال های کم تری در ساخت آن به کار رفته است ولی پارتیشن های دوجداره ساخت پیچیده تری داشته و مواد بیشتری در ساخت آن استفاده شده و به همین دلیل قیمت بیشتری دارد.

ابعاد و ضخامت پارتیشن اداری

پارتیشن اداری در ابعاد و ضخامت های گوناگون موجود بوده که ضخامت و ابعاد این پارتیشن ها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت پارتیشن اداری دارد و هر چه ضخامت و ابعاد این محصول بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.

کاتالوگ پارتیشن اداری پرچین تولید کننده پارتیشن اداری پارتیشن تکجداره پارتیشن دوجداره در تهران می باشد برای دانلود کاتالوگ کلیک کنید کاتالوگ پارتیشن اداری پرچین

امتیاز دهی
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (3 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاه(7)

 1. admin
  فروردین 15, 1399 \ق.ظ\31 8:58 ق.ظ

  نمونه کارهاتون عالی بود

 2. علی میرزائی
  فروردین 15, 1399 \ق.ظ\31 9:00 ق.ظ

  نمونه کار های زیبای دارید

  • admin
   فروردین 15, 1399 \ق.ظ\31 9:01 ق.ظ

   سلام ممنون

 3. حسین عباسی
  فروردین 15, 1399 \ق.ظ\31 9:00 ق.ظ

  مطالب خوبی داشتین

  • admin
   فروردین 15, 1399 \ق.ظ\31 9:02 ق.ظ

   سلام نظر لطفتونه

 4. زیبا حسینی
  فروردین 15, 1399 \ق.ظ\31 9:01 ق.ظ

  قیمت پارتیشن متری چنده

  • admin
   فروردین 15, 1399 \ق.ظ\31 9:02 ق.ظ

   سلام لطفا تماس بگیرید