رنگ طلایی در دکوراسیون داخلی

رنگ طلایی در دکوراسیون داخلی

امروزه استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون بسیار رایج شده است. رنگ طلایی رنگی پر زرق و برق و لوکسی بوده و برای فضاهای شاهانه و ارزشمند استفاده می شود. برای استفاده از این رنگ در کوراسیون نیاز به رعایت اصولی و قوانین می باشد. طلایی در اصل همان زرد براق و پر انرژی است که اگر با دکوراسیونی متناسب استفاده شود می تواند بسیار شیک و جالب توجه شود.

معمولا از رنگ های طلایی در حاشیه کارها و یا در کارهای ظریف استفاده می شود تا زیبایی و درخشش خاصی داشته باشد. از آن جا که رنگ طلایی درخشش زیادی دارد، ترکیب آن با رنگ های تیره بسیار جذاب می شود. رنگ طلایی از ترکیب کرم و زرد بدست آمده و از دسته رنگ های گرم محسوب می شود که باعث می شود گرمای خاصی به محیط داده شود.

بهتر است پیش از استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون ابتدا به نور محیط توجه نمایید زیرا در صورتی که در محیط های پر نور از رنگ طلایی زیاد استفاده شود، به دلیل انعکاس نور، کمی زننده به نظر می رسد. بنابراین پیش از استفاده از رنگ طلایی باید نور محیط را بسنجید.

ترکیب دو رنگ طلایی و مشکی جذابیت بسیار چشمگیری داشته و ابهت خاصی را به فضا می دهد. استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون اداری می تواند باعث افزایش شکوه و عظمت شرکت شما شده و تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارد. این رنگ جذاب نماد ثروت و شکوه بوده و به مشتری این اعتماد را می دهد که با شرکتی معتبر در ارتباط است.

رنگ های طلایی در دو نوع مات و یا براق بوده که نوع برق آن توجه بیشتری را جلب می کند و در دکوراسیون های اداری بیشتر استفاده می شود. استفاده از این رنگ در محیط های کم نور به دلیل انعکاس نور باعث روشن تر نشان دادن فضا می شود.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of