تاثیر بسزای انتخاب مبلمان شیک در زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری

تاثیر بسزای انتخاب مبلمان شیک در زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری

با توجه به تاثیر دکوراسیون های اداری در میزان جذب ارباب رجوع و افزایش میزان اعتماد آنها در مشارکت و همچنین افزایش بازدهی کارمندان و در نهایت افزایش سطح بهینه درآمد برای کارفرما و مجموعه، در این مقاله سعی بر آنست که میزان تاثیر مبلمان شیک در زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری و در نتیجه جذب مشتری را بررسی نماییم.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، اگر بخواهیم بازدهی کارمندان خود را بالا ببریم و به عبارت دیگر انگیزه آنها را برای فعالیت بیشتر و بهینه افزایش دهیم، میبایست محیطی را برای آنها فراهم کنیم که در آن علاوه بر احساس راحتی و نظم بیشتر، از خستگی و کسل کنندگی کارمندان هم جلوگیری شود و علاوه بر این، طراحی دکوراسیون اداری باید به گونه ای باشد که مختص سلیقه گروه خاصی از مردم نباشد و بطور کلی عامه پسند باشد. بنابراین، انتخاب مبلمان شیک در زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری در راستای رسیدن به اهداف شرکت و یا مجموعه، که همان بازدهی بیشتر است، امری بسیار مهم و قابل توجه است. از آنجا که محل کار هر فرد خانه‌ی دوم وی محسوب میشود؛ بنابراین طراحی دکوراسیون باید به گونه‌ای باشد که بتواند محیط شاد و پر از رنگ و لعاب را برای کارمندان فراهم کند تا از خستگی آنها جلوگیری شود و کارمندان هم به نوبه خود این سرزندگی و شادابی را به مشتریان القا کنند و در نتیجه فضای پویا و دوست داشتنی را برای ارباب رجوع و کارمندان فراهم کند.

موارد قابل توجه در تاثیرانتخاب مبلمان شیک در زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری

 یکی از مواردی که در راستای تاثیر انتخاب مبلمان شیک در زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری باید مورد توجه قرار بگیرد انتخاب رنگ پارچه و نوع پارچه است. رنگ پارچه باید علاوه شاد بودن و عامه پسند بودن باید به گونه ای باشد که زود کثیف نشود تا چهره‌ی زشتی را به محیط کار ندهد. جنس پارچه مبل نیز باید به گونه ای باشد که در صورت کثیف شدن به سادگی تمیز شود و کیفیت آن بالا باشد تا زود خراب نشود و طول عمر بالایی داشته باشد. نکته دیگر که در تاثیر انتخاب مبلمان شیک در زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری باید مورد توجه قرار بگیرد، راحتی مبلمان است؛ به گونه ای که هم ارباب رجوع و هم کارمندان در حین استفاده از آن چه برای مدت کوتاه برای ارباب رجوع و چه برای مدت زمان طولانی برای کارمندان، خستگی و کمر درد را به وجود نیاورد و شادابی و سرزندگی آنها را حفظ کند و به عبارت دیگر حافظ سلامت کارمندان باشد.

تاثیر انتخاب مبلمان شیک در زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری

نکته حائز اهمیت دیگر در رابطه با تاثیر انتخاب مبلمان شیک در زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری، انتخاب رنگ و طرحی از مبل و میز و صندلی است که علاوه بر شیک بودن و زیبایی منحصربه‌فرد، با سایر وسایل دکوری موجود در شرکت یا اداره و همچنین دیوارها و پرده ها در تناقض نباشد و محیطی یکدست و شیک را بوجود بیاورد. رنگهای مناسب با ایجاد تأثیر روانشناختی قدرتمند بر روی افراد میتواند باعث احساس رضایت و شادابی آنها شوند و راندمان آنها را بالا ببرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of